UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Za mego dzieciństwa można było bawić w ruinach starówki, a teraz ludzie kwękają na nieodmalowany plac zabaw. To jasne, że na starówce jest ciasno, a mimo to wszystkie imprezy są tam organizowane. Dawniej placami zabaw były podwórka, a w starej zabudowie w ogóle nie bywało żadnych placów zabaw.

Medium