UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na całej starówce nie ma porządnego placu zabaw dla dzieci, oprócz zapomnianego przy Wapiennej gdzie bardziej przesiaduje młodzież, różnego pokroju. Duża ilość rodzin przyjeżdża na starówkę, gdzie dzieci z chęcią spędziłyby czas na zabawie. Priorytetem władz jest jak najwięcej lokali, a zapomnieli o najmłodszym pokoleniu.
Ania1