A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Polska w ruinie - Rządzący Elblągiem komuniści im na to nie pozwolą.
Poprostu idiotka
@Inc - Wybory idą im nic nie pasuje chyba, że wymyślą przeloty helikoprerem po drutach
Szok. Jak zwykle Pan Wróblewski i ekipa nie patrzą na dobro naszych dzieci. Te place powinny byc wszedzie gdzie nasze pociechy! Bezpieczne i ogrodzone! Ile jeszcze ta ekipa bedzie zasiadala na fotelu!
zawracanie głowy, zamiast marudzić idźcie ludzie na grzyby, no moście rosną piękne okazy,
Czyli, jak zwykle dla Wróblewskiego i spółki, najlepiej nie wsadzać z nic kasy, niech niszczeje, a potem po prostu teren sprzedać i cyk, czas na CS'a.
Dbanie o interesy własnych mieszkańców…prawdziwa opozycja w czystej postaci.
To jest teren dawnego zamku a ci z wladz miasta wystawili to na sprzedaż pod nowoczesną zabudowę mieszkan iową zamiast zrobić tam jakis obiekrt związny z historią?
Zlikwidować. W okolicy nie ma zbyt wiele dzieci. Za to meneli jest mnóstwo - i to oni rozrywkowo spędzają tu czas. Niech bardzo zapracowana Straż Miejska przejdzie się w te ciekawe okolice, ale po godz.18.
Starówka to najgorsza dzielnica dla rodzin - nie ma tam ani jednego placu zabaw - wierzcie lub nie ale nie ma w calym srodmiesciu nawet jednej hustawki by nauczyc dziecko hustania się.