27
23.08.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Polska w ruinie - Rządzący Elblągiem komuniści im na to nie pozwolą.
Patas (2023.08.23)
Poprostu idiotka
(2023.08.23)

info

2  
  6
@Inc - Wybory idą im nic nie pasuje chyba, że wymyślą przeloty helikoprerem po drutach
(2023.08.23)
Szok. Jak zwykle Pan Wróblewski i ekipa nie patrzą na dobro naszych dzieci. Te place powinny byc wszedzie gdzie nasze pociechy! Bezpieczne i ogrodzone! Ile jeszcze ta ekipa bedzie zasiadala na fotelu!
Bezstronny (2023.08.23)
zawracanie głowy, zamiast marudzić idźcie ludzie na grzyby, no moście rosną piękne okazy,
Ydtxt (2023.08.23)

info

9  
  1
Czyli, jak zwykle dla Wróblewskiego i spółki, najlepiej nie wsadzać z nic kasy, niech niszczeje, a potem po prostu teren sprzedać i cyk, czas na CS'a.
Super... (2023.08.23)

info

7  
  3
Dbanie o interesy własnych mieszkańców…prawdziwa opozycja w czystej postaci.
Hermes12 (2023.08.23)

info

3  
  2
To jest teren dawnego zamku a ci z wladz miasta wystawili to na sprzedaż pod nowoczesną zabudowę mieszkan iową zamiast zrobić tam jakis obiekrt związny z historią?
Do_pomorskiego (2023.08.23)

info

2  
  1
Zlikwidować. W okolicy nie ma zbyt wiele dzieci. Za to meneli jest mnóstwo - i to oni rozrywkowo spędzają tu czas. Niech bardzo zapracowana Straż Miejska przejdzie się w te ciekawe okolice, ale po godz.18.
(2023.08.23)

info

6  
  2
Starówka to najgorsza dzielnica dla rodzin - nie ma tam ani jednego placu zabaw - wierzcie lub nie ale nie ma w calym srodmiesciu nawet jednej hustawki by nauczyc dziecko hustania się.
zenada (2023.08.23)