Wybrany wątek opinii
Szok. Jak zwykle Pan Wróblewski i ekipa nie patrzą na dobro naszych dzieci. Te place powinny byc wszedzie gdzie nasze pociechy! Bezpieczne i ogrodzone! Ile jeszcze ta ekipa bedzie zasiadala na fotelu!
Do moderacji
Odpowiedz
9
6
@Bezstronny - Nie spoko plac przeniesiemy na Modrzewinę. A le jest opcja, że zrobicie zrzutkę i kupicie od miasta działkę, a wtedy róbcie na niej co chcecie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0