UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Bezstronny - Nie spoko plac przeniesiemy na Modrzewinę. A le jest opcja, że zrobicie zrzutkę i kupicie od miasta działkę, a wtedy róbcie na niej co chcecie.


Anuluj