UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Bezstronny - Nie spoko plac przeniesiemy na Modrzewinę. A le jest opcja, że zrobicie zrzutkę i kupicie od miasta działkę, a wtedy róbcie na niej co chcecie.
@Bezstronny - Nie spoko plac przeniesiemy na Modrzewinę. A le jest opcja, że zrobicie zrzutkę i kupicie od miasta działkę, a wtedy róbcie na niej co chcecie.