UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na całej starówce nie ma porządnego placu zabaw dla dzieci, oprócz zapomnianego przy Wapiennej gdzie bardziej przesiaduje młodzież, różnego pokroju. Duża ilość rodzin przyjeżdża na starówkę, gdzie dzieci z chęcią spędziłyby czas na zabawie. Priorytetem władz jest jak najwięcej lokali, a zapomnieli o najmłodszym pokoleniu.

Ania1