UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Starówka to najgorsza dzielnica dla rodzin - nie ma tam ani jednego placu zabaw - wierzcie lub nie ale nie ma w calym srodmiesciu nawet jednej hustawki by nauczyc dziecko hustania się.

zenada

Anuluj