UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Starówka to najgorsza dzielnica dla rodzin - nie ma tam ani jednego placu zabaw - wierzcie lub nie ale nie ma w calym srodmiesciu nawet jednej hustawki by nauczyc dziecko hustania się.
zenada
Starówka to najgorsza dzielnica dla rodzin - nie ma tam ani jednego placu zabaw - wierzcie lub nie ale nie ma w calym srodmiesciu nawet jednej hustawki by nauczyc dziecko hustania się.
zenada