UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zlikwidować. W okolicy nie ma zbyt wiele dzieci. Za to meneli jest mnóstwo - i to oni rozrywkowo spędzają tu czas. Niech bardzo zapracowana Straż Miejska przejdzie się w te ciekawe okolice, ale po godz.18.


Anuluj