UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szok. Jak zwykle Pan Wróblewski i ekipa nie patrzą na dobro naszych dzieci. Te place powinny byc wszedzie gdzie nasze pociechy! Bezpieczne i ogrodzone! Ile jeszcze ta ekipa bedzie zasiadala na fotelu!

Bezstronny