UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szok. Jak zwykle Pan Wróblewski i ekipa nie patrzą na dobro naszych dzieci. Te place powinny byc wszedzie gdzie nasze pociechy! Bezpieczne i ogrodzone! Ile jeszcze ta ekipa bedzie zasiadala na fotelu!

Bezstronny

Anuluj