UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czyli, jak zwykle dla Wróblewskiego i spółki, najlepiej nie wsadzać z nic kasy, niech niszczeje, a potem po prostu teren sprzedać i cyk, czas na CS'a.
Super...
Czyli, jak zwykle dla Wróblewskiego i spółki, najlepiej nie wsadzać z nic kasy, niech niszczeje, a potem po prostu teren sprzedać i cyk, czas na CS'a.
Super...