UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To byłby wspaniały pomysł który pomógł by większości elblążan, nic nie trzeba ustalać z miastem wystarczy dać zlecenie gddika. Znacznie lepszy niż jakieś przedszkola czy boiska, którymi zajmuje się śliwka, jeżeli naprawdę zależy mu na Elblągu to tą inwestycją by to udowodnił.