UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To byłby wspaniały pomysł który pomógł by większości elblążan, nic nie trzeba ustalać z miastem wystarczy dać zlecenie gddika. Znacznie lepszy niż jakieś przedszkola czy boiska, którymi zajmuje się śliwka, jeżeli naprawdę zależy mu na Elblągu to tą inwestycją by to udowodnił.


Anuluj