UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pan prezydent i jego świta powinni zaakceptować że są pozbawieni mózgów. Ruch całego miasta puszczają tylko w jednym miejscu oczewiscie nie mieszkam pozwać miasto o odszkodowanie za zniszczenia mieszkania oraz za szkody moralne spowodowanie nadmiernym hałasem
Mieszkanka