A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A pan Mierzejewski to zapomniał po co jest obwodnica Elbląga i po co została stara 7 kto normalny robi z miejskich ulic obwodnicę dla ciężkiego transportu ?
Piotrowicz akurat jest z Bochni nie z ElblÄ…ga.
A dlaczego nie chcą zrobić objazdu przez nowy obrotowy mostek w Nowakowie?
@Upadły Harley - Teraz to most jest wyłożony deską tarasową, ma wyglądać a nie służyć mieszkańcom
To prawda, ubecki ElblÄ…g!!!
@Kovalski - on jest tylko od przekazywania info które dostaje od "naczelnego"...
EPGK nie jest od remontów dróg przecież.
a jak dojechać do Nowakowa zestawem osiemnastokołowym?
O co Ci chodzi? To informacja o moście a nie prokuratorze Piotrowiczu, Andrzeju Kryże, Karolu Karskim (meleksie) czy innych członkach PZPR powołanych do władzy przez PiS.