43
11.07.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A pan Mierzejewski to zapomniał po co jest obwodnica Elbląga i po co została stara 7 kto normalny robi z miejskich ulic obwodnicę dla ciężkiego transportu ?
Kovalski (2023.07.11)
Piotrowicz akurat jest z Bochni nie z ElblÄ…ga.
PZPRpis (2023.07.11)
A dlaczego nie chcą zrobić objazdu przez nowy obrotowy mostek w Nowakowie?
@Upadły Harley - Teraz to most jest wyłożony deską tarasową, ma wyglądać a nie służyć mieszkańcom
ASF (2023.07.12)
Wyszyński? Nie wstyd wam Elblągiem przedstawiciela dzieciolubnych patronem ulic robić?
Hańba i zdrada (2023.07.12)

info

1  
  4
To prawda, ubecki ElblÄ…g!!!
@Kovalski - on jest tylko od przekazywania info które dostaje od "naczelnego"...
oo (2023.07.12)
EPGK nie jest od remontów dróg przecież.
kiki (2023.07.12)
a jak dojechać do Nowakowa zestawem osiemnastokołowym?
zestresowany Jaromir (2023.07.12)
O co Ci chodzi? To informacja o moście a nie prokuratorze Piotrowiczu, Andrzeju Kryże, Karolu Karskim (meleksie) czy innych członkach PZPR powołanych do władzy przez PiS.
wąsiaty Jarek z źolibzia (2023.07.12)