UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pan prezydent i jego świta powinni zaakceptować że są pozbawieni mózgów. Ruch całego miasta puszczają tylko w jednym miejscu oczewiscie nie mieszkam pozwać miasto o odszkodowanie za zniszczenia mieszkania oraz za szkody moralne spowodowanie nadmiernym hałasem

Mieszkanka