UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dzieki trzymaniu dla parytetu politycznego parunastu urzędników - nieudaczników przez prezydenta Wróblewskiego on sam firmuje niestety prowincjonalne działanie powodujące nieuniknione zwijanie się naszego miasta przy aktywnej pomocy Olsztyna. Może gdyby Elbląg leżał na scianie wschodniej, a nie 25 minut od Trójmiasta jego niedorozwój i małomiasteczkowość nie byłyby tak widoczne.