A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Parkingli dla wspólnoty mieszkaniowych z kieszeni podatnika? Zgłoszę to do prokuratury
Teatr Miejski był dokładnie mówiąc na boisku szkoły obok Rycerskiej, wśród gęstej zabudowy. Sama Rycerska była wąską ulicą i kończyła się na Janowskiej (Herren Strasse). Przed 1945 Tysiąclecia nie istniała a główną drogą na Stare Miasto oraz na drugą stronę rzeki i dalej w kierunku Malborka lub Gdańska była właśnie Janowska (Bsp)
Niedawno był tutaj artykuł w którym zestawiano zdjecia współczesne z tymi starymi i Rycerska sfotografowana na kierunek - poczta nie wygląda mi na wąska ulicę. Gdzieś tez widziałem zdjecie tego teatru, też raczej duży budynek na rogu jakiejś tam i Rycerskiej. Tak czy siak to duży teren pod rewitalizacje
Remonty poszczególnych ulic czy parków to własciwe działanie, ale nie zapominajmy o dokończeniu Obwodnicy Wschodniej, czyli odcinka już gotowej Wschodniej do Sybiraków. Codzienne korki na Bema od ronda Rawska/ Grottgera do Saperów przypominają o tym. Także strażacy ze swojej nowej siedziby na Łęczyckiej o to proszą.
niezłe smarowanie poszło, ciekawe czy ręka umyła też rękę -; )
Zamknąć resztę boiska przy SP23 i zrobić parking z oświetleniem i monitoringiem, będzie doceniona kadra szkoły i przychodni pedagogicznej.
Popieram
A komu potrzebne jest to "niby-boisko" przy ul. Kumieli? - Komu potrzebna jest ta łąka w centrum Starego Miasta?
Zgłoś. Czekam na dalsze informacje
@erg. - Łąka zapewne nie jest nikomu potrzebna, ale jakoś od kilku dekad ''sobie jest '' i czas aby to zmienić. Cały ten teren do Tysiąclecia powinien zostać zrewitalizowany, ale do tego trzeba kilku poważnych decyzji których obecni zarządcy raczej nie udżwigną.