UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@erg. - Łąka zapewne nie jest nikomu potrzebna, ale jakoś od kilku dekad ''sobie jest '' i czas aby to zmienić. Cały ten teren do Tysiąclecia powinien zostać zrewitalizowany, ale do tego trzeba kilku poważnych decyzji których obecni zarządcy raczej nie udżwigną.

Bazyli