UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zamknąć resztę boiska przy SP23 i zrobić parking z oświetleniem i monitoringiem, będzie doceniona kadra szkoły i przychodni pedagogicznej.
elblążanin_67
Zamknąć resztę boiska przy SP23 i zrobić parking z oświetleniem i monitoringiem, będzie doceniona kadra szkoły i przychodni pedagogicznej.
elblążanin_67