UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zamknąć resztę boiska przy SP23 i zrobić parking z oświetleniem i monitoringiem, będzie doceniona kadra szkoły i przychodni pedagogicznej.

elblążanin_67

Anuluj