UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Remonty poszczególnych ulic czy parków to własciwe działanie, ale nie zapominajmy o dokończeniu Obwodnicy Wschodniej, czyli odcinka już gotowej Wschodniej do Sybiraków. Codzienne korki na Bema od ronda Rawska/ Grottgera do Saperów przypominają o tym. Także strażacy ze swojej nowej siedziby na Łęczyckiej o to proszą.