UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Remonty poszczególnych ulic czy parków to własciwe działanie, ale nie zapominajmy o dokończeniu Obwodnicy Wschodniej, czyli odcinka już gotowej Wschodniej do Sybiraków. Codzienne korki na Bema od ronda Rawska/ Grottgera do Saperów przypominają o tym. Także strażacy ze swojej nowej siedziby na Łęczyckiej o to proszą.