UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niedawno był tutaj artykuł w którym zestawiano zdjecia współczesne z tymi starymi i Rycerska sfotografowana na kierunek - poczta nie wygląda mi na wąska ulicę. Gdzieś tez widziałem zdjecie tego teatru, też raczej duży budynek na rogu jakiejś tam i Rycerskiej. Tak czy siak to duży teren pod rewitalizacje