UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A komu potrzebne jest to "niby-boisko" przy ul. Kumieli? - Komu potrzebna jest ta łąka w centrum Starego Miasta?
erg.
A komu potrzebne jest to "niby-boisko" przy ul. Kumieli? - Komu potrzebna jest ta łąka w centrum Starego Miasta?
erg.