UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Remonty poszczególnych ulic czy parków to własciwe działanie, ale nie zapominajmy o dokończeniu Obwodnicy Wschodniej, czyli odcinka już gotowej Wschodniej do Sybiraków. Codzienne korki na Bema od ronda Rawska/ Grottgera do Saperów przypominają o tym. Także strażacy ze swojej nowej siedziby na Łęczyckiej o to proszą.


Anuluj