Wybrany wątek opinii
A komu potrzebne jest to "niby-boisko" przy ul. Kumieli? - Komu potrzebna jest ta łąka w centrum Starego Miasta?
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
@erg. - Łąka zapewne nie jest nikomu potrzebna, ale jakoś od kilku dekad ''sobie jest '' i czas aby to zmienić. Cały ten teren do Tysiąclecia powinien zostać zrewitalizowany, ale do tego trzeba kilku poważnych decyzji których obecni zarządcy raczej nie udżwigną.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1