Wybrany wątek opinii

A komu potrzebne jest to "niby-boisko" przy ul. Kumieli? - Komu potrzebna jest ta łąka w centrum Starego Miasta?
erg. (2023.06.19)
@erg. - Łąka zapewne nie jest nikomu potrzebna, ale jakoś od kilku dekad ''sobie jest '' i czas aby to zmienić. Cały ten teren do Tysiąclecia powinien zostać zrewitalizowany, ale do tego trzeba kilku poważnych decyzji których obecni zarządcy raczej nie udżwigną.
Bazyli (2023.06.21)
Powrót do komentarzy