20
13.06.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To będę najpiękniejsze, najradośniejsze, najmuzyczniejsze dni w roku w tym mieście. Dziękuję.
krzychu7777 (2023.06.13)

info

4  
  1
Aż tylu znajomych nie mamy; ) ponieważ media nie informują o wszystkim polecamy śledzić np profil SK Co jest? na FB, info o biletach pojawiło się w kwietniu, o dystybucji też informowaliśmyz wyprzedzeniem, uprzedzając, że mamy ograniczoną ilość wejściówek (1000szt).
SKCojest (2023.06.14)
Szkoda, że nie wchodząc na stronę Portelu czy innych witryn naszego miasta, ciężko dowiedzieć się o tym wydarzeniu. Oferty spędzania czasu w Elblągu są bardzo słabo rozreklamowane, słabo dostępne dla ludzi poruszających się po mieście.
Kawa (2023.06.14)

info

2  
  2
Szkoda, że koncert Vito Bambino dostępny tylko dla wybranych - poinformowanych w "odpowiednim" terminie, "specjalnym" kanałem informacyjnym, słabodostępnym dla "pospolitych" Elblążan.
Kawa (2023.06.14)
Popieram KaWa - w tak kameralnym mieście, jak Elbląg nie powinno być problemu z rozreklamowaniem ciekawszych imprez. Elblążanie to nie tylko ci co siedzą 12 godzin dziennie na kompie przeglądając wszystkie mozliwe strony. Tu pan Minkiewicz nie ma racji. Wszystkie wieksze imprezy, a koncert na 1000 osób na pewno taką jest, powinny być zgłaszane do np. Wydziału Kultury i Promocji / jeżeli taki działa właściwie w Elblągu /, a ten drukowałby plakaty z miesięcznym planem imprez rozwieszane w całym mieście. W mieście emerytów i rencistów ta forma powinna być powszechna. A po za tym w czasach panowania Jarosława Małego wiele osób dla świętego spokoju się separuje od komunikatorów, by nie być zaskakiwanymi w każdej chwili wyskakującymi z każdej szafy, czy lodówki panami Śliwka, Kowalski, Ziobro, czy Morawiecki. I tyle w temacie.
(2023.06.14)

info

1  
  5
Jest jeden podstawowy problem : ta ekipa organizatorów Stowarzyszenia Kulturalnego CO jest ? to też zgromadzenie Dziadersów.
(2023.06.14)
Zachęcam do założenia własnego stowarzyszenia, to nie trudne. Można składać wnioski, konkursy, zdobywać kasę i robić po swojemu, nie czekać, nie narzekać, robić :)
(2023.06.14)
Ta informacja o zmianie dyrektora teatru, to chyba najlepsza wiadomość w tym roku...
(2023.06.14)
@Kawa - Skoro 1000 osób odebrało wejściówki i ciągle są o nie pytania to chyba problemem nie jest dotarcie z informacją? Poza koncertem Vito Święto Muzyki to kilka innych imprez, na które nie są wymagane wejściówki ani bilety. Ciekawe ile osób-narzekaczy ruszy tyłki sprzed monitorów żeby wziąć w nich udział.
Zielonka (2023.06.14)
A ktoś broni zakładać stowarzyszenia, pozyskiwać kasę i organizować imprezy? Młodzież, do roboty!
Tajasne (2023.06.14)