Wybrany wątek opinii

Ale info o wejściówkach na Vito Bambino była jakoś głęboko ukryta. Śledzę dość regularnie elbląskie serwisy i niestety nic o tym nie wiedziałem. Chyba rozeszły się w drugim obiegu i wśród znajomych :/
(2023.06.13)
Jednak niezbyt dokładnie.
(2023.06.13)
Aż tylu znajomych nie mamy; ) ponieważ media nie informują o wszystkim polecamy śledzić np profil SK Co jest? na FB, info o biletach pojawiło się w kwietniu, o dystybucji też informowaliśmyz wyprzedzeniem, uprzedzając, że mamy ograniczoną ilość wejściówek (1000szt).
SKCojest (2023.06.14)
Powrót do komentarzy