Wybrany wątek opinii
Ale info o wejściówkach na Vito Bambino była jakoś głęboko ukryta. Śledzę dość regularnie elbląskie serwisy i niestety nic o tym nie wiedziałem. Chyba rozeszły się w drugim obiegu i wśród znajomych :/
Do moderacji
Odpowiedz
6
9
Jednak niezbyt dokładnie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Aż tylu znajomych nie mamy; ) ponieważ media nie informują o wszystkim polecamy śledzić np profil SK Co jest? na FB, info o biletach pojawiło się w kwietniu, o dystybucji też informowaliśmyz wyprzedzeniem, uprzedzając, że mamy ograniczoną ilość wejściówek (1000szt).
Do moderacji
Odpowiedz
9
1