Wybrany wątek opinii
Jest jeden podstawowy problem : ta ekipa organizatorów Stowarzyszenia Kulturalnego CO jest ? to też zgromadzenie Dziadersów.
Do moderacji
Odpowiedz
3
5
Zachęcam do założenia własnego stowarzyszenia, to nie trudne. Można składać wnioski, konkursy, zdobywać kasę i robić po swojemu, nie czekać, nie narzekać, robić :)
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
A ktoś broni zakładać stowarzyszenia, pozyskiwać kasę i organizować imprezy? Młodzież, do roboty!
Do moderacji
Odpowiedz
3
0