UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kawa - Skoro 1000 osób odebrało wejściówki i ciągle są o nie pytania to chyba problemem nie jest dotarcie z informacją? Poza koncertem Vito Święto Muzyki to kilka innych imprez, na które nie są wymagane wejściówki ani bilety. Ciekawe ile osób-narzekaczy ruszy tyłki sprzed monitorów żeby wziąć w nich udział.

Zielonka

Anuluj