UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Popieram KaWa - w tak kameralnym mieście, jak Elbląg nie powinno być problemu z rozreklamowaniem ciekawszych imprez. Elblążanie to nie tylko ci co siedzą 12 godzin dziennie na kompie przeglądając wszystkie mozliwe strony. Tu pan Minkiewicz nie ma racji. Wszystkie wieksze imprezy, a koncert na 1000 osób na pewno taką jest, powinny być zgłaszane do np. Wydziału Kultury i Promocji / jeżeli taki działa właściwie w Elblągu /, a ten drukowałby plakaty z miesięcznym planem imprez rozwieszane w całym mieście. W mieście emerytów i rencistów ta forma powinna być powszechna. A po za tym w czasach panowania Jarosława Małego wiele osób dla świętego spokoju się separuje od komunikatorów, by nie być zaskakiwanymi w każdej chwili wyskakującymi z każdej szafy, czy lodówki panami Śliwka, Kowalski, Ziobro, czy Morawiecki. I tyle w temacie.