UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To będę najpiękniejsze, najradośniejsze, najmuzyczniejsze dni w roku w tym mieście. Dziękuję.
krzychu7777
To będę najpiękniejsze, najradośniejsze, najmuzyczniejsze dni w roku w tym mieście. Dziękuję.
krzychu7777