UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zachęcam do założenia własnego stowarzyszenia, to nie trudne. Można składać wnioski, konkursy, zdobywać kasę i robić po swojemu, nie czekać, nie narzekać, robić :)
Zachęcam do założenia własnego stowarzyszenia, to nie trudne. Można składać wnioski, konkursy, zdobywać kasę i robić po swojemu, nie czekać, nie narzekać, robić :)