UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zachęcam do założenia własnego stowarzyszenia, to nie trudne. Można składać wnioski, konkursy, zdobywać kasę i robić po swojemu, nie czekać, nie narzekać, robić :)


Anuluj