UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Kawa - Skoro 1000 osób odebrało wejściówki i ciągle są o nie pytania to chyba problemem nie jest dotarcie z informacją? Poza koncertem Vito Święto Muzyki to kilka innych imprez, na które nie są wymagane wejściówki ani bilety. Ciekawe ile osób-narzekaczy ruszy tyłki sprzed monitorów żeby wziąć w nich udział.

Zielonka