UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda, że nie wchodząc na stronę Portelu czy innych witryn naszego miasta, ciężko dowiedzieć się o tym wydarzeniu. Oferty spędzania czasu w Elblągu są bardzo słabo rozreklamowane, słabo dostępne dla ludzi poruszających się po mieście.
Kawa