UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda, że koncert Vito Bambino dostępny tylko dla wybranych - poinformowanych w "odpowiednim" terminie, "specjalnym" kanałem informacyjnym, słabodostępnym dla "pospolitych" Elblążan.

Kawa

Anuluj