Wybrany wątek opinii
czy w tym mieście nie mogą wybudować przynajmniej jednego 25-30 piętrowego budynku???
Do moderacji
Odpowiedz
15
14
@waszwróbelek - Tam aż się prosi Empire State Building abo Sears Tower (Willis Tower) wszyscy by nam zazdrościli.
No może być też Burdż Chalifa. Komponował by się z ruderami przy Osieku.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4