Wybrany wątek opinii

czy w tym mieście nie mogą wybudować przynajmniej jednego 25-30 piętrowego budynku???
waszwróbelek (2023.02.17)
@waszwróbelek - Tam aż się prosi Empire State Building abo Sears Tower (Willis Tower) wszyscy by nam zazdrościli. No może być też Burdż Chalifa. Komponował by się z ruderami przy Osieku.
planista-artysta (2023.02.17)
Powrót do komentarzy