UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pan prezydent miał sen o Elblągu... już by budował tylko znowu przeszkodził wojewoda. Panie Witoldzie te baraki będą stały następne 50 lat / zejdź pan na ziemię i nie bujaj pan.

WS.

Anuluj