UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pan prezydent miał sen o Elblągu... już by budował tylko znowu przeszkodził wojewoda. Panie Witoldzie te baraki będą stały następne 50 lat / zejdź pan na ziemię i nie bujaj pan.
WS.
Pan prezydent miał sen o Elblągu... już by budował tylko znowu przeszkodził wojewoda. Panie Witoldzie te baraki będą stały następne 50 lat / zejdź pan na ziemię i nie bujaj pan.
WS.