UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nareszcie bedzie jak w mieście, tylko część usługową należy zamienić na garaże, bo polowa powierzchni uslugowej w Elblagu nie znajduje zainteresowanych, jest niezagospodarowana / na sprzedaż lub wynajem / Co się dzieje z tym pisowskim wojewodą pochodzącym z Elblaga ? Oprotestowuje każdą nową inwestycję w naszym mieście.. Oj chłopie, tym na pewno nie przekonasz elblążan do głosowania jesienią na PiS.


Anuluj