UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pacanku, a co ma stać, te komusze budy? Wywalić to i robić cywilizowane obiekty. Co drugie puste, obdrapane, obsikane murki, a tutaj jakiś leśny dziadek tęskni za kawałkiem brudnej trawy. To jest miasto a nie twoje podwórko!

dsaadsas