58
17.02.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Miasto powinno zmienic nazwę na betonowy hotelowiec i cichą sypialnię ! Tragedia
(2023.02.17)

info

6  
  15
A ten pawilon to chyba jest własnością jednej osoby, to co wtedy, Miasto zapłaci za nie?
(2023.02.17)

info

9  
  2
Super kolejna stonka+
(2023.02.17)

info

1  
  4
@Tralala - Jak w kazdym duzym miescie, nic nadzwyczajnego.
Ferdek.Schichau (2023.02.17)
A co z terenem ciastkarza gdzie kiedyś były podobne pawilony? Później je zburzyli i tak teren stoi pusty do dziś. W czym tkwi problem?
Mama Karoliny (2023.02.17)
Problemem nie jest wyburzenie pawilonów ani budowa 5-9 kondygnacyjnego budynku. Problemem są miejsca parkingowe.
(2023.02.17)

info

10  
  4
O cie florek, miasto coś wygrało przed WSA! WOW!
ddrree (2023.02.17)

info

6  
  1
Prezydent ciągle sprzedaje różne tereny pod zabudowę dostając mnóstwo pieniędzy. A miasto nie ma na remont przedszkola nr 8.Wstyd !!!!
(2023.02.17)

info

10  
  7
"rozwój centralnej części miasta'? Chyba sobie zartujecie. Rozwój tworzy się przez miejsca pracy a to będzie tylko kolejny patobloczek z deficytem miejsc parkingowych, korkujacy kolejna część miasta i z cenami z kosmosu podbitymi przez flipperów
Upadły Harley (2023.02.17)

info

12  
  8
Miejsca parkingowe do tego apartamentowca/rezydencji to gdzie beda?
Hvk (2023.02.17)

info

8  
  6