A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Miasto powinno zmienic nazwę na betonowy hotelowiec i cichą sypialnię ! Tragedia
A ten pawilon to chyba jest własnością jednej osoby, to co wtedy, Miasto zapłaci za nie?
Super kolejna stonka+
@Tralala - Jak w kazdym duzym miescie, nic nadzwyczajnego.
A co z terenem ciastkarza gdzie kiedyś były podobne pawilony? Później je zburzyli i tak teren stoi pusty do dziś. W czym tkwi problem?
Problemem nie jest wyburzenie pawilonów ani budowa 5-9 kondygnacyjnego budynku. Problemem są miejsca parkingowe.
O cie florek, miasto coś wygrało przed WSA! WOW!
Prezydent ciągle sprzedaje różne tereny pod zabudowę dostając mnóstwo pieniędzy. A miasto nie ma na remont przedszkola nr 8.Wstyd !!!!
"rozwój centralnej części miasta'? Chyba sobie zartujecie. Rozwój tworzy się przez miejsca pracy a to będzie tylko kolejny patobloczek z deficytem miejsc parkingowych, korkujacy kolejna część miasta i z cenami z kosmosu podbitymi przez flipperów
Miejsca parkingowe do tego apartamentowca/rezydencji to gdzie beda?