UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pacanku, a co ma stać, te komusze budy? Wywalić to i robić cywilizowane obiekty. Co drugie puste, obdrapane, obsikane murki, a tutaj jakiś leśny dziadek tęskni za kawałkiem brudnej trawy. To jest miasto a nie twoje podwórko!
dsaadsas