45
06.02.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Właśnie oni będą na twoją emeryturę pracować jełopie, nie zauważyłeś że Polaków coraz mniej?
Art :) (2023.02.06)
Bardzo to mi sie podoba. Ukraińcy oraz śniadzi ludzie będą pracować na nas emerytów, i o to chodzi.70% polek nie chce i nie będzie mieć dzieci. Brawo PiS i TeofilSkorupa a za 15ście lat Polaków będzie mniej niż Turków w Polsce. Brawo Prezes bo polskie kobiety dają w szyję do 25go roku życia... Nie o taką Polskę walczyłem.
(2023.02.06)
@Niestety z Elblaga - Jaką siatkę ogrodzeniową, co Ty bredzisz?
(2023.02.06)
Zupełnie gdzie indziej.
(2023.02.06)
@TeofilSkorupa - A mnie swędzi pośladek jak przejeżdżam nad tą szparką, przepraszam nad kanałem sueskim prowadzącym do chorwacji ze stolicą w saint tropez. Dobra kontynuacja.
(2023.02.06)
@bra - A ty bi tulu co ciekawego robisz? Nic, czekasz na datki. Dlaczego nie pójdziesz do pracy w UM?
(2023.02.06)
@Niestety z Elblaga - To się wyprowadź, za trudne. Aaaaa to se wyprowadz, posukaj lepsego miejsca, ale dalej zbyt trudno.
(2023.02.06)
Nie ma w tym żadnej zasługi Wróblewskiego i władz miasta
Upadły Harley (2023.02.06)

info

5  
  3
Brawo. Teraz widzicie jak działa PiSowsko-ruska propaganda w Elblagu. Wylewano pomyje na Prezydenta za utworzenie specjalnej strefy ekonomicznej, że nie służy ona nikomu, że wywalono pieniądze na infrastrukturę, itd. Okazuje się, że coraz więcej firm inwestuje tam aby dać prace Elblazanom! Gdyby rządził w Elblagu, powstawałyby tam czarnkowe wille budowane przez funkcjonariuszy PiSu budowane za publiczne pieniądze! PiS musi odejść i zostać rozliczony za wszystkie szkody które wyrządził Elblągowi, Polsce i Polakom.
Kaczystan (2023.02.07)
Dobrze, że Modrzewina jest bezpośrednio skomunikowana z obwodnicą i S7... a nie czekaj...
7uhjn (2023.02.07)

info

3  
  0