Wybrany wątek opinii

zawsze źle
(2023.02.06)
Chłopcze bo jak coś budować to "Z głową" a nie jak sąd gdzie petenci nie mają miejsc parkingowych (to by mogło powstać na Modrzewinie. A zakłady produkcyjne na Terkawce by nie utrudniały ruchu w mieście i zabierały tereny pod zabudowę mieszkaniową. Źle zbudowane inwestycje są gorsze od ich braku !
(2023.02.06)
Gdzie jest Pan Prezes Stokota T. M.???
(2023.02.06)
Ukry będą robić za miskę ryżu albo za worek unijnej mąki z robaków, która właśnie promuje unia jako zastępstwo za tradycyjną mąkę
Polexit (2023.02.06)
Zupełnie gdzie indziej.
(2023.02.06)
Powrót do komentarzy