Wybrany wątek opinii
zawsze źle
Do moderacji
Odpowiedz
13
12
Chłopcze bo jak coś budować to "Z głową" a nie jak sąd gdzie petenci nie mają miejsc parkingowych (to by mogło powstać na Modrzewinie. A zakłady produkcyjne na Terkawce by nie utrudniały ruchu w mieście i zabierały tereny pod zabudowę mieszkaniową. Źle zbudowane inwestycje są gorsze od ich braku !
Do moderacji
Odpowiedz
23
9
Gdzie jest Pan Prezes Stokota T. M.???
Do moderacji
Odpowiedz
13
3
Ukry będą robić za miskę ryżu albo za worek unijnej mąki z robaków, która właśnie promuje unia jako zastępstwo za tradycyjną mąkę
Do moderacji
Odpowiedz
16
27
Zupełnie gdzie indziej.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0