Wybrany wątek opinii
Niech te elbląskie nieudolne władze budują bi to szybko trzeci most w Elblągu. Może gdzieś na ul. Mazurskiej, zresztą jest tulu urzędników, niech kombinują. Swoją drogą ciekawe jak wzrosło zatrudnienie w UM na przestrzeni np.10 lat.
Do moderacji
Odpowiedz
17
8
@bra - A ty bi tulu co ciekawego robisz? Nic, czekasz na datki. Dlaczego nie pójdziesz do pracy w UM?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0