Wybrany wątek opinii

Niech te elbląskie nieudolne władze budują bi to szybko trzeci most w Elblągu. Może gdzieś na ul. Mazurskiej, zresztą jest tulu urzędników, niech kombinują. Swoją drogą ciekawe jak wzrosło zatrudnienie w UM na przestrzeni np.10 lat.
bra (2023.02.06)
@bra - A ty bi tulu co ciekawego robisz? Nic, czekasz na datki. Dlaczego nie pójdziesz do pracy w UM?
(2023.02.06)
Powrót do komentarzy