Wybrany wątek opinii
brawo!!!
Do moderacji
Odpowiedz
46
3
Brawo. Teraz widzicie jak działa PiSowsko-ruska propaganda w Elblagu. Wylewano pomyje na Prezydenta za utworzenie specjalnej strefy ekonomicznej, że nie służy ona nikomu, że wywalono pieniądze na infrastrukturę, itd. Okazuje się, że coraz więcej firm inwestuje tam aby dać prace Elblazanom! Gdyby rządził w Elblagu, powstawałyby tam czarnkowe wille budowane przez funkcjonariuszy PiSu budowane za publiczne pieniądze! PiS musi odejść i zostać rozliczony za wszystkie szkody które wyrządził Elblągowi, Polsce i Polakom.
Do moderacji
Odpowiedz
7
4