Dobrze, że Modrzewina jest bezpośrednio skomunikowana z obwodnicą i S7... a nie czekaj...7uhjn
Dobrze, że Modrzewina jest bezpośrednio skomunikowana z obwodnicą i S7... a nie czekaj...