Wybrany wątek opinii

Kiedys prezny osrodek przemyslowy produkujacy turbiny do statkow a teraz powiatowa dziura produkujaca siatke ogrodnicza. Ostatni gasi swiatlo
Niestety z Elblaga (2023.02.06)
@Niestety z Elblaga - ten ktory jest za to wspolodpowiedziany (taki starszy lysy pan ) byl na tym POrtalu przedstawiany jako tuza, autorytet, filantrop i o zgrozo! propozycja na prezydenta miasta!nie dosc ze zlikwidowal zamech to teraz chyba ma dokonczyc dziela i zlikwidowac elblag aby nigdy nie stal sie konkurencja dla trojmiasta. totalna opozycja ryczy i bije brawo.
szisiał (2023.02.06)
@szisiał - Chyba wiem o kogo Ci chodzi, ... tego co przymknęli a potem okazało się, že przrz pomyłkę, moja pierwsza żona to też była pomyłka, tylko za nią jakoš nie mogę dostać odszkodowania, w przeciwieństwie do tych poszkodowanych
Olech (2023.02.06)
@Niestety z Elblaga - Turbiny były dla energetyki nie do statków.
(2023.02.06)
No no tak samo jak Zamech był dla Elbląga, a nie dla żabojadów, - czy jankesow, mòwią, że osioł jak ma za dobrze to idzie na lòd tańczyć.
PR.. (2023.02.06)
@PR.. - O którego osła Ci chodzi?, tego co sprzedał, czy tego co kupił?
(2023.02.06)
@Niestety z Elblaga - Jaką siatkę ogrodzeniową, co Ty bredzisz?
(2023.02.06)
@Niestety z Elblaga - To się wyprowadź, za trudne. Aaaaa to se wyprowadz, posukaj lepsego miejsca, ale dalej zbyt trudno.
(2023.02.06)
Powrót do komentarzy