UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Niestety z Elblaga - To się wyprowadź, za trudne. Aaaaa to se wyprowadz, posukaj lepsego miejsca, ale dalej zbyt trudno.


Anuluj