A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@TeofilSkorupa - Co ma przekop do zakupu działek przez firmę Stokota? Dla Twojej wiadomości gł. ąbie, firma Stokota od wielu lat prowadzi działalność w Elblągu i to nie przekop sprawił, że kupiła działki, tylko chęć rozwoju. Nadajesz się gł. ąbie tylko do pisania pasków w wiadomościach tvp.
A czemu taka super firma musi w specjalnej strefie i być zwolniona z podatkow? Jeszcze mało dotacji ???
tych zwolni tych zatrudni tego na działalność i jak było tak będzie
Teraz będzie koniunktura na tereny przy rzece, dla portu. Jak sprzedadzą obecny teren, to jeszcze zostanie po budowie.
@bobo - Jak za Józefa to i za Jarosława !!!