A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tylko patrzeć jak ciapaki w turbanach będą pracować, jest ich brudasów coraz więcej
@Niestety z Elblaga - ten ktory jest za to wspolodpowiedziany (taki starszy lysy pan ) byl na tym POrtalu przedstawiany jako tuza, autorytet, filantrop i o zgrozo! propozycja na prezydenta miasta!nie dosc ze zlikwidowal zamech to teraz chyba ma dokonczyc dziela i zlikwidowac elblag aby nigdy nie stal sie konkurencja dla trojmiasta. totalna opozycja ryczy i bije brawo.
@bra - bra jak baranek pisowski
z kapitałem belgijskim, polska storng
oby to był początek zmian w tym mieście i jutrzenka w kierunku abdykacji obecnych władz
@szisiał - Chyba wiem o kogo Ci chodzi, ... tego co przymknęli a potem okazało się, že przrz pomyłkę, moja pierwsza żona to też była pomyłka, tylko za nią jakoš nie mogę dostać odszkodowania, w przeciwieństwie do tych poszkodowanych
@Niestety z Elblaga - Turbiny były dla energetyki nie do statków.
Czy na tym portalu muszą się wypowiadać tylko sfrustrowani malkontenci? To cały czas ta sama grupa nieudaczników której nic się nie podoba więc tylko jęczą.
No no tak samo jak Zamech był dla Elbląga, a nie dla żabojadów, - czy jankesow, mòwią, że osioł jak ma za dobrze to idzie na lòd tańczyć.
@PR.. - O którego osła Ci chodzi?, tego co sprzedał, czy tego co kupił?